SGC3S100NM
DigiKeys produktnummer
2447-SGC3S100NMTR-ND - Tape og spole (TR)
2447-SGC3S100NMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2447-SGC3S100NMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SGC3S100NM
Beskrivelse
CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3 – 10pF Trimmere ulike kondensatorer 100 V Topp Overflatemontering
Kategori
Dielektrisk materiale
Keramikk
Produsent
EW Electronics
Q ved frekv.
600 ved 1MHz
Serie
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Høyde - sittende (maks)
0,061" (1,54mm)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kapasitansområde
3 – 10pF
Monteringstype
Overflatemontering
Justeringstype
Topp
Funksjoner
Lav profil, Ikke-magnetisk
Nominell spenning
100 V