SGC3S200NM
DigiKeys produktnummer
2447-SGC3S200NMTR-ND - Tape og spole (TR)
2447-SGC3S200NMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2447-SGC3S200NMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SGC3S200NM
Beskrivelse
CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5,5 – 20pF Trimmere ulike kondensatorer 100 V Topp Overflatemontering
Q ved frekv.
250 ved 1MHz
Serie
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Høyde - sittende (maks)
0,061" (1,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kapasitansområde
5,5 – 20pF
Funksjoner
Lav profil, Ikke-magnetisk
Nominell spenning
100 V