LM1117IMP-3.3/NOPB er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Texas Instruments
På lager: 57 155
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 895
Datablad
Similar
På lager: 0
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA SOT-223
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM1117IMP-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM1117IMP-3.3/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LM1117IMP-3.3/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LM1117IMP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM1117IMP-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT-223
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
LM1117IMP-3.3/NOPB Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
5 mA
Serie
Strøm - forsyning (maks)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
15V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
1.2V ved 800mA