TSX-3225 25.0000MF10Z-C3 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
På lager: 976
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
På lager: 51
På lager: 0
25 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TSX-3225 25.0000MF10Z-C3
DigiKeys produktnummer
TSX-322525.0000MF10Z-C3-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
TSX-3225 25.0000MF10Z-C3
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
TSX-3225 25.0000MF10Z-C3 Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)