TB006-508-09BE
TB006-508-09BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB006-508-09BE
DigiKeys produktnummer
102-6198-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TB006-508-09BE
Beskrivelse
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
9 Terminalblokker – kabel-til-kort Horisontal med kort 0,200" (5,08mm) Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TB006-508-09BE Modeller
Monteringstype
Gjennomgående hull
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Ledningsavslutning
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funksjoner
Griper inn i hverandre (side)
Emballasje
Boks
Farge
Blå
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall nivåer
1
Kabinettmateriale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Stillinger per nivå
9
Kontaktmateriale - plettering
Kobberlegering - fortinnet
Avstand
0,200" (5,08mm)
Klemmemateriale - plettering
Kobberlegering - forniklet
Innstikkretning
Horisontal med kort
Skruemateriale - plettering
Stål - sinkplettert
Strøm
12 A
Dreiemoment - skrue
0,5 Nm (4,4 Lb-In)
Spenning (V)
300 V