TSX-3225 25.0000MF10P-C0 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
På lager: 976
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
På lager: 51
Datablad
På lager: 0
25 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen ledning