TSX-3225 25.0000MF10P-C
DigiKeys produktnummer
TSX-322525.0000MF10P-C-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TSX-3225 25.0000MF10P-C
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TSX-3225 25.0000MF10P-C Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Remse
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
25 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)