MFBA2V1005-121-R
DigiKeys produktnummer
283-MFBA2V1005-121-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-MFBA2V1005-121-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-MFBA2V1005-121-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MFBA2V1005-121-R
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 2A 95mOhm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
95mOhm
Produsent
Eaton - Electronics Division
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,024" (0,60mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Funksjoner
Bilteknikk
Nominell strøm (maks)
2A