MFBA2V1005P-601-R
DigiKeys produktnummer
283-MFBA2V1005P-601-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-MFBA2V1005P-601-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-MFBA2V1005P-601-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MFBA2V1005P-601-R
Beskrivelse
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Detaljert beskrivelse
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 1A 200mOhm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
200mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Høyde (maks)
0,024" (0,60mm)
Impedans ved frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominell strøm (maks)
1A