LCMGA322525T601NG
DigiKeys produktnummer
587-LCMGA322525T601NGTR-ND - Tape og spole (TR)
587-LCMGA322525T601NGCT-ND - Båndavsnitt (CT)
587-LCMGA322525T601NGDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LCMGA322525T601NG
Beskrivelse
FERRITE BEAD 600 OHM 1210 1LN
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
600 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 1210 (3225 metrisk) 3A 42mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LCMGA322525T601NG Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
42mOhm
Produsent
Taiyo Yuden
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
1210 (3225 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,110" (2,80mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedans ved frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Funksjoner
Bilteknikk
Nominell strøm (maks)
3A