MPZ1005S121HT000
DigiKeys produktnummer
445-174933-2-ND - Tape og spole (TR)
445-174933-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-174933-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPZ1005S121HT000
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 4LN
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 2A 55mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
2A
DC-motstand (DCR) (maks)
55mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz