BLM15PX121SN1D
DigiKeys produktnummer
490-9656-2-ND - Tape og spole (TR)
490-9656-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-9656-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM15PX121SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 2A 55mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15PX121SN1D Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
2A
DC-motstand (DCR) (maks)
55mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz