DDZ18CS-7 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 15 559
Datablad
Similar
På lager: 21 037
Datablad
Nexperia USA Inc.
Central Semiconductor Corp
Dioder – Zener 18 V 200 mW ±3% Overflatemontering SOD-323
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SOD-323
DDZ18CS-7
DigiKeys produktnummer
DDZ18CSDITR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DDZ18CS-7
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 14 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±3%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-323
Effekt - maks
200 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
23 Ohms