BZT52B18-HE3-18 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 828
onsemi
onsemi
Dioder – Zener 18 V 410 mW ±2% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SOD 123
BZT52B18-HE3-18
DigiKeys produktnummer
BZT52B18-HE3-18-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52B18-HE3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 14 V
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Serie
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Godkjenning
AEC-Q101
Delestatus
Utdatert
Toleranse
±2%
Effekt - maks
410 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
45 Ohms