BZT52C18-E3-08 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BZT52C18-E3-08 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 18V 410MW SOD123 |
Produsentens standard leveringstid | 28 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 18 V 410 mW ±5% Overflatemontering SOD-123 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Impedans (maks) (Zzt) 45 Ohms |
Produsent | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 100 nA @ 14 V |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype Overflatemontering |
Delestatus Aktiv | Kapsling |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Leverandørens enhetsforpakning SOD-123 |
Toleranse ±5% | Baseproduktnummer |
Effekt - maks 410 mW |