BZT52C18-E3-18 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 72 118
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
På lager: 828
Microchip Technology
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Dioder – Zener 18 V 410 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SOD 123
BZT52C18-E3-18
DigiKeys produktnummer
BZT52C18-E3-18-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C18-E3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
45 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 14 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Toleranse
±5%
Baseproduktnummer
Effekt - maks
410 mW