BZV55C20 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 11 449
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 9 954
Datablad
Dioder – Zener 20 V ±6% Overflatemontering DO-213AA
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZV55C20
DigiKeys produktnummer
BZV55C20-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BZV55C20
Beskrivelse
DIODE ZENER 20V DO213AA
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.1 V @ 200 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 175°C
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Leverandørens enhetsforpakning
DO-213AA
Toleranse
±6%
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 14 V