TF322P32K7680R
DigiKeys produktnummer
110-TF322P32K7680RTR-ND - Tape og spole (TR)
110-TF322P32K7680RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
110-TF322P32K7680RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TF322P32K7680R
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TF322P32K7680R Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Produsent
Driftsmodus
Grunnleggende
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Type
kHz krystall (tuninggaffel)
Leverandørens enhetsforpakning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)
Belastningskapasitans
12,5pF