ABS06-127-32.768KHZ-T
DigiKeys produktnummer
535-14513-2-ND - Tape og spole (TR)
535-14513-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-14513-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABS06-127-32.768KHZ-T
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABS06-127-32.768KHZ-T Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
12,5pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
kHz krystall (tuninggaffel)
Kapsling
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)