9HT11-32.768KDZF-T
DigiKeys produktnummer
887-1425-2-ND - Tape og spole (TR)
887-1425-1-ND - Båndavsnitt (CT)
887-1425-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
9HT11-32.768KDZF-T
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
9HT11-32.768KDZF-T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Leverandørens enhetsforpakning
2-SMD (2x1,2)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)
Belastningskapasitans
12,5pF