SXT22418FA17-24.576M
DigiKeys produktnummer
2388-SXT22418FA17-24.576M-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SXT22418FA17-24.576M
Beskrivelse
CRYSTAL 24.576MHZ 18 PF SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24.576 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 80 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SXT22418FA17-24.576M Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
24.576 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)