185103J400RFB-F er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
På lager: 674
10000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metallisert Radial
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
185103J400RFB-F
DigiKeys produktnummer
185103J400RFB-F-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
185103J400RFB-F
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
185103J400RFB-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,283" L x 0,138" B (7,20mm x 3,50mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,295" (7,50mm)
Toleranse
±5%
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
200V
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
400V