184103J400RAA-F er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
TDK
På lager: 674
TDK
10000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metallisert Radial
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
184103J400RAA-F
DigiKeys produktnummer
184103J400RAA-F-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
184103J400RAA-F
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
184103J400RAA-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,413" L x 0,138" B (10,50mm x 3,50mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Toleranse
±5%
Terminaler
PC-pinner
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
200V
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
400V