Bilde for B32529C6103J289 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
B32529C6103J289
DigiKeys produktnummer
495-2566-1-ND - Båndavsnitt (CT)
495-2566-3-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
B32529C6103J289
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyetylentereftalat (PET), Metallisert - stablet Radial
EDA-/CAD-modeller
B32529C6103J289 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Kapsling
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Størrelse/dimensjon
0,283" L x 0,118" B (7,20mm x 3,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,256" (6,50mm)
Toleranse
±5%
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
200V
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
400V