185103J400RFA-F er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 3 661
Datablad
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkte
TDK
Direkte
TDK
På lager: 674
10000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metallisert Radial
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
185103J400RFA-F
DigiKeys produktnummer
185103J400RFA-F-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
185103J400RFA-F
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
185103J400RFA-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,283" L x 0,138" B (7,20mm x 3,50mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,295" (7,50mm)
Toleranse
±5%
Terminaler
PC-pinner
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
200V
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
400V