160103J630C-F
DigiKeys produktnummer
338-3246-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
160103J630C-F
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 220V 630V Polyester, Metallisert Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
160103J630C-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Størrelse/dimensjon
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,374" (9,50mm)
Toleranse
±5%
Terminaler
PC-pinner
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
220V
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
630V