B32529C8103J000
DigiKeys produktnummer
495-1262-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B32529C8103J000
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 400V 630V Polyester, Polyetylentereftalat (PET), Metallisert - stablet Radial
EDA-/CAD-modeller
B32529C8103J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Bulk
Størrelse/dimensjon
0,295" L x 0,197" B (7,50mm x 5,00mm)
Delestatus
Aktiv
Høyde - sittende (maks)
0,394" (10,00mm)
Toleranse
±5%
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
400V
Bruksområder
Bilindustri; EMI, RFI-demping
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
630V