B32521N8103J000
DigiKeys produktnummer
495-1261-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B32521N8103J000
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 200V 630V Polyester, Polyetylentereftalat (PET), Metallisert - stablet Radial
EDA-/CAD-modeller
B32521N8103J000 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Bulk
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,354" (9,00mm)
Toleranse
±5%
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
200V
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
630V