F461AG103J630C
DigiKeys produktnummer
399-F461AG103J630C-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F461AG103J630C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Produsentens standard leveringstid
34 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metallisert Radial
Kategori
Dielektrisk materiale
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,354" (9,00mm)
Toleranse
±5%
Terminaler
PC-pinner
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250V
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
630V