B32621A6103J000
DigiKeys produktnummer
495-1326-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B32621A6103J000
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 400V 630V Polypropylen (PP), Metallisert - stablet Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
B32621A6103J000 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,354" (9,00mm)
Toleranse
±5%
Terminaler
PC-pinner
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
400V
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
630V