HHXD250GRA221MHA0G | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HHXD250GRA221MHA0G |
Beskrivelse | CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD |
Produsentens standard leveringstid | 26 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 220 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 27mOhm 10000 Hrs ved 105°C |
Datablad | Datablad |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 105°C |
Produsent Chemi-Con | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Serie | Bruksområder Bilteknikk |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Funksjoner Antivibrasjon |
Delestatus Aktiv | Rippelstrøm ved lav frekvens 299 mA @ 120 Hz |
Type Hybrid | Rippelstrøm ved høy frekvens 2.3 A @ 100 kHz |
Kapasitans 220 µF | Størrelse/dimensjon 0,315" dia (8,00mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,413" (10,50mm) |
Nominell spenning 25 V | Overflatemontering, størrelse 0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm) |
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm | Monteringstype Overflatemontering |
Levetid ved temp. 10000 Hrs ved 105°C | Kapsling Radial, Kapsling - SMD |