AWP-40-7240-T
AWP-40-7240-T
AWP 40-7240-T
DigiKeys produktnummer
HHKC40H-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AWP 40-7240-T
Beskrivelse
CONN SOCKET 40POS IDC GOLD
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
40 Posisjoner rektangulær Kontakt Kontakt IDC Gull
Kategori
Radavstand
0,100" (2,54mm)
Produsent
Assmann WSW Components
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Emballasje
Brett
Kabelterminering
IDC
Delestatus
Aktiv
Ledningstype
Båndkabel
Kontakttype
Kontakt
Funksjoner
Gjennomføring, Polariseringsnøkkel
Kontakttype
Hunnkontakt
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Antall posisjoner
40
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Avstand
0,100" (2,54mm)