AWG28-40/G/300
DigiKeys produktnummer
AE40G-300-ND
123-AWG28-40/G/300-DS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AWG28-40/G/300
Beskrivelse
CBL RIBN 40COND 0.05 GRAY 300'
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 40 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable
Kategori
Mantelfarge
Produsent
båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Båndbredde
2,000" (50,80mm)
Emballasje
Bulk
Digi-Spool™, Endeløs spole
Mantel (isolering) materiale
Polyvinylklorid (PVC)
Delestatus
Aktiv
Spenning (V)
300 V
Kabeltype
Flatkabel
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Antall ledere
40
Klassifiseringer
UL-type 2651
Avstand
Ledermateriale
Kobber, Fortinnet
Lengde
300,0' (91,44m)
Isoleringsmotstand
100MOhms
Trådtykkelse
28 AWG
Første ledermerke
Rød
Leder, tvunnet
7 lisser / 36 AWG