AWH 40G-E232-IDC
AWH 40G-E232-IDC
AWH 40G-E232-IDC
DigiKeys produktnummer
AE11192-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AWH 40G-E232-IDC
Beskrivelse
CONN HEADER 40POS IDC GOLD
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
40 Posisjoner rektangulær Hode Kontakt IDC Gull
Kategori
Radavstand
0,100" (2,54mm)
Produsent
Assmann WSW Components
Monteringstype
Panelmontering
Emballasje
Rør
Festetype
Smekklås/utstøtningskroker, Lang
Delestatus
Aktiv
Kabelterminering
IDC
Kontakttype
Hode
Ledningstype
Båndkabel
Kontakttype
Hannpinne
Funksjoner
Gjennomføring
Antall posisjoner
40
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Avstand
0,100" (2,54mm)