AWP-26-7240-T
AWP-26-7240-T
AWP 26-7240-T
DigiKeys produktnummer
HHKC26H-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AWP 26-7240-T
Beskrivelse
CONN SOCKET 26POS IDC GOLD
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26 Posisjoner rektangulær Kontakt Kontakt IDC Gull
Kategori
Radavstand
0,100" (2,54mm)
Produsent
Assmann WSW Components
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Emballasje
Brett
Kabelterminering
IDC
Delestatus
Aktiv
Ledningstype
Båndkabel
Kontakttype
Kontakt
Funksjoner
Gjennomføring, Polariseringsnøkkel
Kontakttype
Hunnkontakt
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Antall posisjoner
26
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Avstand
0,100" (2,54mm)