AWG28-60/F/300
DigiKeys produktnummer
AE60M-300-ND
123-AWG28-60/F/300-DS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AWG28-60/F/300
Beskrivelse
CBL RIBN 60COND 0.05 MULTI 300'
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Multiple 60 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable
Kategori
Mantelfarge
Produsent
båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Båndbredde
3,000" (76,20mm)
Emballasje
Spole
Digi-Spool™, Endeløs spole
Mantel (isolering) materiale
Polyvinylklorid (PVC)
Delestatus
Aktiv
Spenning (V)
300 V
Kabeltype
Flatkabel
Driftstemperatur
105°C
Antall ledere
60
Klassifiseringer
UL-type 2651
Avstand
Ledermateriale
Kobber, Fortinnet
Lengde
300,0' (91,44m)
Isoleringsmotstand
100MOhms
Trådtykkelse
28 AWG
Første ledermerke
Rød
Leder, tvunnet
7 lisser / 36 AWG