AWG28-60/F/300
DigiKeys produktnummer
AE60M-10-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AWG28-60/F/300
Beskrivelse
CBL RIBN 60COND 0.05 MULTI 10'
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Flatkabler Flere 60 lLedere 0,050" (1,27mm) Flatkabel 10,0' (3,05m)
Kategori
Mantelfarge
Produsent
båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Båndbredde
3,000" (76,20mm)
Emballasje
Bulk
Mantel (isolering) materiale
Polyvinylklorid (PVC)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Spenning (V)
300 V
Kabeltype
Flatkabel
Driftstemperatur
105°C
Antall ledere
60
Klassifiseringer
UL-type 2651
Avstand
Ledermateriale
Kobber, Fortinnet
Lengde
10,0' (3,05m)
Isoleringsmotstand
100MOhms
Trådtykkelse
28 AWG
Første ledermerke
Rød
Leder, tvunnet
7 lisser / 36 AWG