AWG28-60/F/300
DigiKeys produktnummer
AE60M-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AWG28-60/F/300
Beskrivelse
CBL RIBN 60COND 0.05 MULTIPLE 5'
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Flatkabler Flere 60 lLedere 0,050" (1,27mm) Flatkabel 5,0' (1,52m)
båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Båndbredde
3,000" (76,20mm)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Spenning (V)
300 V
Driftstemperatur
105°C
Antall ledere
60
Lengde
5,0' (1,52m)
Isoleringsmotstand
100MOhms
Trådtykkelse
28 AWG
Leder, tvunnet
7 lisser / 36 AWG