AWG28-60/G/300
DigiKeys produktnummer
AE60G-300-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AWG28-60/G/300
Beskrivelse
CBL RIBN 60COND 0.05 GRAY 300'
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Flatkabler Grå 60 lLedere 0,050" (1,27mm) Flatkabel 300,0' (91,44m)
Kategori
Mantelfarge
Produsent
båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Båndbredde
3,000" (76,20mm)
Emballasje
Spole
Mantel (isolering) materiale
Polyvinylklorid (PVC)
Delestatus
Aktiv
Spenning (V)
300 V
Kabeltype
Flatkabel
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Antall ledere
60
Klassifiseringer
UL-type 2651
Avstand
Ledermateriale
Kobber, Fortinnet
Lengde
300,0' (91,44m)
Isoleringsmotstand
100MOhms
Trådtykkelse
28 AWG
Første ledermerke
Rød
Leder, tvunnet
7 lisser / 36 AWG