AWG28-60/G/300
DigiKeys produktnummer
AE60G-25-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AWG28-60/G/300
Beskrivelse
CBL RIBN 60COND 0.05 GRAY 25'
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Flatkabler Grå 60 lLedere 0,050" (1,27mm) Flatkabel 25,0' (7,62m)
båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Båndbredde
3,000" (76,20mm)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Spenning (V)
300 V
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Antall ledere
60
Lengde
25,0' (7,62m)
Isoleringsmotstand
100MOhms
Trådtykkelse
28 AWG
Leder, tvunnet
7 lisser / 36 AWG