ATS-1149-C1-R0
DigiKeys produktnummer
ATS1511-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATS-1149-C1-R0
Beskrivelse
FULL BRICK HEATSINK 61X118X11.4M
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kjøleribbe Full teglstein DC/DC-omformer Aluminium Montering på oversiden
Kategori
Form
Rectangular, Angled Fins
Produsent
Lengde
2,402" (61,00mm)
Serie
Bredde
4,646" (118,00mm)
Emballasje
Bulk
Ribbehøyde
0,449" (11,40mm)
Delestatus
Aktiv
Termisk motstand ved tvunget luftstrømning
1.00°C/W ved 200 LFM