PAF600F24-28
DigiKeys produktnummer
285-1482-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PAF600F24-28
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 28V 600W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 28V 21,5A 19V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PAF600F24-28 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
600 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OVP
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
90%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
19V
Kapsling
Full teglstein
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Spenning - utgang 1
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Strøm - utgang (maks)
21,5A