PAF600F280-48/T
DigiKeys produktnummer
285-1486-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PAF600F280-48/T
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 28.8-57.6V 600W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 28,8 – 57,6V 12,5A 200V - 400V Inngang
EDA-/CAD-modeller
PAF600F280-48/T Modeller
Kategori
Effekt (watt)
600 W
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Effektivitet
91%
Spenning - inngang (min)
200V
Spenning - inngang (maks)
400V
Størrelse/dimensjon
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Strøm - utgang (maks)
12,5A