929974-01-24-RK
DigiKeys produktnummer
929974E-01-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929974-01-24-RK
Beskrivelse
CONN RCPT 24POS 0.1 TIN PCB
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24 Posisjon Stikkontakt Kontakt 0,100" (2,54mm) Gjennomgående hull Tinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
929974-01-24-RK Modeller
Isoleringshøyde
0,325" (8,25mm)
Kontaktlengde - stolpe
0,125" (3,18mm)
Kontakttype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2A
Nominell spenning
1500V
Ytterligere resurser
På lager: 151
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 31,71000kr 31,71
10kr 26,95300kr 269,53
100kr 22,90740kr 2 290,74
500kr 20,44788kr 10 223,94
1 000kr 19,47231kr 19 472,31
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN RCPT 1POS TIN PCB
På lager: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
På lager: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
På lager: 1581
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB