929835-01-24-RK
DigiKeys produktnummer
3M156872-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929835-01-24-RK
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 24POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 24 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kontaktlengde - innstikk
0,235" (5,97mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,110" (2,79mm)
Isoleringshøyde
0,115" (2,92mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 17,49000kr 17,49
10kr 15,25800kr 152,58
100kr 13,63630kr 1 363,63
500kr 11,36314kr 5 681,57
1 000kr 9,73990kr 9 739,90
5 000kr 8,63603kr 43 180,15
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER R/A 1POS
På lager: 2223
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
På lager: 291
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
På lager: 3570
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
På lager: 505
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM