CDM-20008
DigiKeys produktnummer
102-2502-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CDM-20008
Beskrivelse
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Ohms Generell bruk Høyttalere 300 mW 448 Hz ~ 7 kHz Topp Rund
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CDM-20008 Modeller
Kategori
Effektivitet - testing
300mW/100mm
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Effektivitet - type
Lydtrykknivå (SPL)
Serie
Effekt - nominell
300 mW
Emballasje
Brett
Effekt - maks
500 mW
Delestatus
Aktiv
Portplassering
Topp
Teknologi
Magnetisk
Form
Rund
Type
Generell bruk
Materiale - kjegle
Polyester, Polyetylentereftalat (PET)
Frekvensområde
448 Hz ~ 7 kHz
Materiale - magnet
Nd-Fe-B
Frekvens - selvresonant
560Hz
Terminaler
Loddeplater
Impedans
8 Ohms
Størrelse/dimensjon
0,787" dia (20,00mm)
Effektivitet - dBA
9292
Høyde - sittende (maks)
0,122" (3,10mm)