929834-01-24-RK
DigiKeys produktnummer
3M156862-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929834-01-24-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 24 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,235" (5,97mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,110" (2,79mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,445" (11,30mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 23,76000kr 23,76
10kr 21,61100kr 216,11
100kr 19,03900kr 1 903,90
500kr 16,18280kr 8 091,40
1 000kr 13,80309kr 13 803,09
5 000kr 12,37513kr 61 875,65
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM