929400-01-11-RK
DigiKeys produktnummer
929400E-01-11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929400-01-11-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 11POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 11 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,295" (7,49mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,130" (3,30mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,535" (13,59mm)
Isoleringshøyde
0,110" (2,79mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
200,0µin (5,08µm)
Avstand - innstikk
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Poly-sykloheksan-dimetyltereftalat (PCT)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Terminaler
Loddetinn
Baseproduktnummer
Festetype
Mottakt
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 11,69000kr 11,69
10kr 9,86000kr 98,60
100kr 8,85480kr 885,48
500kr 7,24456kr 3 622,28
1 000kr 6,43963kr 6 439,63
5 000kr 5,63464kr 28 173,20
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 152
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 1407
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
På lager: 347
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
På lager: 1303
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM