ECE40US09-SD
DigiKeys produktnummer
1470-1136-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECE40US09-SD
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 9V 40W
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 9V 4,44A
Kategori
Effekt (watt)
40W
Produsent
XP Power
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
80%
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Inngangstype
AC
Funksjoner
Universalinngang
Størrelse/dimensjon
3,78" L x 1,57" B x 1,12" H (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
9V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang (maks)
4,44A