CUS600M-12 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 9
Datablad
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 265VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CUS600M-12
DigiKeys produktnummer
285-CUS600M-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS600M-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 401W
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS600M-12 Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
96%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, fjernanalyse, standby utgang, universalinngang
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,34" H (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
33.4 A